Kinobuss

KANDIDEERI EFA NOORE PUBLIKU AUHINNA ŽÜRIISSE

EFA Noore Publiku Auhinna žüriisse on oodatud osalema 12-14-aastased noored. Filmipäev toimub pühapäeval, 5. mail kell 10-17 Tallinna kinos Artis. Päeva jooksul vaatame ära kolm kandideerivat filmi, millele järgnevad arutelud, mille viib läbi Just Filmi juht Mikk Granström. Kõik filmid linastuvad originaalkeeles, eestikeelsete subtiitritega. Žüriiliikmed peavad kinos kohal olema kogu päeva ja vaatama ära kõik kolm filmi. Turgutuseks pakume suupisteid ja lõunapausi ajal toekamat kehakinnitust. Kui filmid vaadatud ja läbi arutatud, siis on žüriiliikmete ülesandeks filmid meeldivuse järgi reastada, et selgitada Eesti noore publiku lemmikfilm. Tulemused liidetakse teiste riikide žüriide otsustega ning samal õhtul kell 21 algaval tseremoonial Saksamaal kuulutatakse välja EFA Noore Publiku Auhinna võitja. Auhinnagalat on võimalik vaadata internetilehtedel http://yaa.europeanfilmawards.eu ja http://facebook.com/YoungAudienceAward.

Filmide vaheaegadel teeme otselülitusi teistesse Euroopa linnadesse, kus täpselt samasugused žüriid oma tööd teevad. Samuti on teretulnud teiste riikide žüriiliikmmetega suhtlemine Facebooki ja Twitteri vahendusel.

Soovist žüriis töös osaleda teata 2. maiks aadressil noorpublik@kinobuss.ee. Lisa kindlasti oma vanus, lapsevanema kontakt ja info, mis koolis sa käid. Kui üritusel osalemisest on huvitatud ka su klassikaaslased, siis võid paluda õpetajal grupi registreerida.

Lisainfo:

www.kinobuss.ee/noorpublik2019